Kurumsal Websitesi Nedir?

    Websitesi, markanızı internet üstünde tanıtan bir broşür gibidir. Websitenizde duyurularınızı paylaşabilir, proje teklifleri alabilir veya sattığınız hizmetleri tanıtabilirsiniz. Potansiyel müşterileriniz çalıştığınız sektörde bir firma aradığında size kolaylıkla ulaşabilir. Müşterilerinizden detaylı talep formları alabilirsiniz.

Abut Digital olarak,
Kurumsal veya şahıs bilinirliği, kişisel blog ya da magazin sitelerinizi ekonomik fiyatlarla, başınızı ağrıtmadan, hukuki yönetmelikleri ihlal etmeden, resmi e-fatura keserek ve rahatınızı bozmadan yapıyoruz. Sitenize güncelleme ve bakım işlemleri için kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Kısaca, hayallerinizi kodluyoruz.

 

Abut Digital ne fark sunuyor?

  • Öncelikle güncelleme ücreti bakım ücreti gibi ekstra dönem içi ödemeleri unutun. Fatura dönemlerimiz yıllıktır.
  • Müşterilerimizin taleplerini düzenli olarak takip eder ve gerçekleştiririz. Tek yapmanız gereken [email protected]’a eposta göndermek.
  • Bize internet hakkında tüm merak ettiklerinizi danışabilirsiniz. Size en doğru cevabı vermek için gerekli özeni gösteririz.
  • Kullandığımız tüm yazılımlar lisanlıdır. Telif haklarına saygı duyar, kvkk gibi hukuki gelişmeleri yakından takip ederiz.
  • Seo bizim için reklam değildir. Günümüzde bir websitesini keşfetmenin neredeyse tek yolu olan arama motoru optimizasyonu, bizim için bu işin bir parçası. Sitenizi google indekslerine en uygun şekilde tasarlarız. Seo puanınızı optimum seviyeye çıkarırız.