Websitesi, markanızı internet üstünde tanıtan bir broşür gibidir. Websitenizde duyurularınızı paylaşabilir, proje teklifleri alabilir veya sattığınız hizmetleri tanıtabilirsiniz. Potansiyel müşterileriniz çalıştığınız sektörde bir firma aradığında size kolaylıkla ulaşabilir. Müşterilerinizden detaylı talep formları alabilirsiniz.

Websitenizi wix godaddy gibi şirketlerin sunduğu kendi siteni kendin yap sistemleri ile kurabilirsiniz.

Websitenizi yapması için profesyonellerle çalışabilirsiniz.

Abut Digital Ne Yapıyor ?

Abut Digital olarak,
Kurumsal veya şahıs bilinirliği, kişisel blog ya da magazin sitelerinizi ekonomik fiyatlarla, başınızı ağrıtmadan, hukuki yönetmelikleri ihlal etmeden, resmi e-fatura keserek ve konforunuzu bozmadan yaparız. Sitenize güncelleme ve benzeri bakım işlemleri için bir yıllık dönemde suistimal edilmemesi durumunda tekrar ücret talebinde bulunmayız.

Siz hayal edin biz kodlayalım. Sloganımızla hizmete devam ediyoruz.Peki Abut Digital ne fark sunuyor?

Öncelikle güncelleme ücreti bakım ücreti gibi ekstra ödemeler istemeyiz. Anlaşmalarımızda, fatura dönemlerimiz yıllıktır.

Müşterilerimizin tüm taleplerini düzenli olarak takip eder ve gerçekleştiririz. Tek yapmanız gereken yeni bir talep formu doldurmak.

Bize internet hakkında tüm merak ettiklerinizi danışabilirsiniz. Size en doğru cevabı vermek için gerekli özeni fazlasıyla göstereceğiz.

Bir websitesi yaparken kullandığınız resimlerin telif hakları, topladığınız verilerden oluşan sorumluluklarınız ve daha bir çok konuda hukuki bilginiz yoksa yasal sorunlar yaşayabilirsiniz. Biz bu tip konularda sorun yaşamamanız için gerekli maksimum özeni gösteririz. Telif haklarına saygı duyar, kvkk gibi hukuki gelişmeleri çok yakından takip ederiz.

Seo bizim için reklam değildir. Günümüzde bir websitesine erişimin neredeyse tek yolu gibi görünen arama motoru optimizasyonu bizim için zaten bu işin bir parçası. Sitenizi hangi paketimizde alırsanız alın google indekslerine en uygun şekilde tasarlıyoruz. Seo puanınızı optimum seviyede tutuyoruz ve sizinde düşürmemeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

 

Bilginize

Yandaki başlıkları okumanızı öneririz.

Fiyatlarımıza bir yıl süreyle .com alan adı, sunucu, ssl sertifikası, google indeks kayıtları dahildir. Cpanel ve benzeri erişim izinleri verilmeyecektir. Özel projeleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz. “.com.tr” uzantısı “.com” uzantısıyla aynı değildir.

Şirketinizle ilgili değişikliklerde her ay bir adet ücretsiz bilgi veya içerik güncellemesi isteyebilirsiniz.

2020 yılı abonelik yenileme ücretimiz 500₺ + %18 KDV dir. Anlaşmasını yenilemek isteyen müşterilerimize e-posta ile ödeme linki gönderilecektir.

Abonelik yenileme sadece site içi mikro güncellemeleri ve gerekli yazılım, donanım lisans sürelerinin bir yıl uzatılmasını kapsamaktadır.

Websitenizde kapsamlı yada büyük bir değişiklik düşünüyorsanız lütfen iletişime geçip mevcut müşterilerimize özel tekliflerden faydalanmayı unutmayın.